KONST / Litografier / Färglitografier 13152143
nr 1315 2143
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 57/120,44/150,57x36cm, oramade lösa blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:20:41
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
23 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd